Nieśmiałe wyznania czytelniczki.
Kategorie: Wszystkie | Książki | Nabytki | Varia
RSS

Varia

poniedziałek, 23 sierpnia 2010

 

Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią, nastąpiła przeprowadzka pod nowy adres. Od dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych, odwiedzający i ciekawskich ;) na moją nową stronę:

 

http://poczytnik.wordpress.com/

 

Dziękuję Wam za dotychczasowe odwiedziny i wszelkie komentarze. Mam nadzieję, że przenosiny nie wpłyną negatywnie na grono czytelników ;)

Będę również wdzięczna za zaktualizowanie adresu mojego bloga we wszelkich istniejących odnośnikach. Trochę się martwię, czy ktoś jeszcze do mnie trafi???

piątek, 20 sierpnia 2010

 

Kolejne awarie bloxa i jego ubogie zaplecze techniczne sprawiły, że poważnie rozważam przeniesienie się w przyjaźniejsze rejony blogosfery. Mój wzrok spoczął na blogspocie, gdzie zaczęłam już ostrożne przymiarki, co by nie wpaść z deszczu pod rynnę: jest mnóstwo opcji samodzielnego zarządzania stroną (a nie tylko dostosowanie się do gotowych szablonów), więc zdecydowanie mogę więcej! Entuzjazm wzrasta...

Ale szkoda mi trochę tej strony, a przenoszenie postów mija się z celem chyba. Nie mówiąc o Waszych komentarzach. Trzeba by to wszystko porzucić. Niełatwa decyzja, ale z czasem będzie jeszcze ciężej ze względu na wkład czasu i 'pracy', a blox nie zapowiada póki co zmian na lepsze (czy zapowiada, a ja o tym nic nie wiem?).

Może ktoś z Was już to przechodził? Macie jakieś sugestie? Użytkownicy blogspota mogliby szepnąć tutaj także słówko, czy warto właśnie tam się osiedlać.

Będę wdzięczna za Wasze wszelkie uwagi – IŚĆ czy NIE IŚĆ, oto jest pytanie! ;)


(Obrazek pochodzi z zasobów internetu)

Tagi: varia
17:54, maioofka , Varia
Link Komentarze (13) »
sobota, 07 sierpnia 2010

Home, sweet home :) Wróciłam, zatem czas nadrobić powstałe zaległości. Na swój 'moment' czeka już pięć przeczytanych w ostatnim czasie książek, jednak są sprawy pilniejsze jak sądzę. Zacznę bowiem od losowania, by książki z którymi się pożegnałam, mogły już ruszyć w świat. Do rzeczy zatem.

 

Chętni na „Raszidę” zostali umieszczeni w maszynie losującej i...

 

 

Zainteresowanych „Brzytwą Ockhama” maszyna przyjęła i ruszyła, wskazując...

 

Clevera i Aerien, gratuluję i proszę o przesłanie danych adresowych do wysyłki :)

 
1 , 2 , 3
| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zakładki:
Inspirują i mobilizują:
Przeczytane:
Teraz czytam:
poczytnik.wordpress.comKontakt: rwanie.bzu@gmail.com

monitoring pozycji